TITANIUM IMPLANTS
Firma Titanium Implants zajmuje się dystrybucją produktów medycznych, systemów implantologicznych oraz organizacją i prowadzeniem szkoleń dla lekarzy z zakresu implantologii.

Firma Titanium Implants jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Trinon Titanium, producenta wyrobów z tytanu. Prowadzimy sprzedaż implantów systemu Q-implant (jedno; dwufazowych, z zaczepem kulkowym), skalpeli, tytanowych narzędzi chirurgicznych, Bone Pins System, membran tytanowych. płytek i śrub do osteosyntezy i dystraktorów .

Ponadto jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem na Polskę włoskiej firmy BIOTECK, która jest producentem materiałów kościozastępczych, wykorzystywanych w ortopedii, chirurgii szczękowo-twarzowej i implantologii .
FIRMA TITANIUM IMPLANTS prowadzi również szkolenia systemowe w Ogólnopolskim Centrum Szkoleniowym. Q-implant. Posiadamy także w sprzedaży produkty jednorazowe potrzebne do zabiegów i operacji implantacji, narzędzia chirurgiczne firmy Köhler, masy wyciskowe firmy Olident oraz inne produkty medyczne.


Na górę